Müşteri Hizmetleri: +90 (242) 352 18 24
HomeHizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

PARK AQUA EKİCİ
HİZMETLERİMİZ

Antalya’nın en gözde tatil ve eğlence tesislerinden biri olma yolunda hızlı ve emin adımlarla yürüten Park Aqua Ekici Su Parkı tesislerimizde heyecanı, huzuru ve kaliteyi ekonomik fiyatlarla yaşamaya ne dersiniz?

Plaj büfe

su parkı büfe

EKİCİ PARK AQUA da sadece çocuklarınız eğlenmeyecek. Onlar aqua parkın keyfini deneyimli elemanlarımızın gözetiminde doya doya yaşarken sizlerde isterseniz bu eğlencelere katılabilirsiniz. İsterseniz olimpik havuzumuzda yüzebilir, havuz bardan sıcak, soğuk alkollü ve alkolsüz içecekler alabilirsiniz.

Sizlerin aileniz ve sevdiklerinizle birlikte muhteşem bir gün geçirmesi için sabahları Yörük Çadırında, Modern Restaurantımızda öğlen ve akşam Türk mutfağının eşsiz lezzetini tadabilir ailece baş başa mutlu bir gün yaşayabilirsiniz.

 

EKİCİ PARK AQUA sizlere sadece aqua park keyfini değil aynı zamanda düğün, nişan ve özel günleriniz için için yemekli ve yemeksiz her türlü imkanı ve organizasyonu sunmaktan onur duyar…

Havuz temizliğinde yüksek filtrasyon sistemleri kullanılmıştır. Havuzlarımız 1 saat 20 dakika içerisinde % 100 olarak kendini temizleyebilme kapasitesine sahiptir. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenli olarak denetime tabi tutulmaktadır. Hijyenden taviz vermeyen tesisimizde tüm günler için müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet verilmektedir.

Şehir merkezine yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla saat 10:00 ile 18:00 saatleri arasında adrenalin ve havuz keyfi isteyen misafirlerimize animasyon, kahvaltı, cafe hizmetlerimizle günü birlik tatil imkanı sunuyoruz.

Antalya turizmine de katkı sağlayan tesisimiz Akdeniz Bölgesi’nin en büyük Aqua Park tatil ve eğlence merkezlerinden olma özelliğiyle sıcak yaz günlerinin serinleten ve eğlendiren günübirlik ekonomik tatil fırsatlarıyla hizmetinize açılmıştır.

FİYATLARIMIZA YİYECEK VE İÇECEKLER DAHİL DEĞİLDİR

 

Powered by Cüneyt ALAN © 2016 Anahtar Teslim Dekorasyon | Ankara Boyacı | Badana Ustası